Kezman umut dağıttı

Kezman umut dağıttı.9563
  • Giriş : 19.10.2007 / 11:27:00

Soh haftalarda eleştirilerin hedef noktası haline gelen Sırp yıldız, taraftarın kendisine gösterdiği ilgiden güç aldığını ve Şampiyonlar Ligi’nde bunun karşılığını golleriyle ödeyeceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Soh haftalarda eleştirilerin hedef noktası haline gelen Sırp yıldız, taraftarın kendisine gösterdiği ilgiden güç aldığını ve Şampiyonlar Ligi’nde bunun karşılığını golleriyle ödeyeceğini söyledi.

Teknik direktör Arthur Zico ile Samandıra Tesisleri’nde bir görüşme yapan Kezman, son haftalarda kendisine gösterilen sevgi ve ilgiden büyük güç aldığına dikkat çekerek, "Bu sevgiye layık olmak için çalışıyorum" diye konuştu.

Gol istiyorum Cezalı olduğu için Konyaspor maçında forma giyemeyecek olan tecrübeli futbolcu, eski takımı PSV karşısında patlama yapacağına dikkat çekerek şunları söyledi: Performansımdan ben de memnun değilim. Aslında çok çalışıyorum, çok koşuyorum ama gol atamamak beni yıpratıyor. Bir gol atsam gerisi gelecek. Son vuruşlarda bir hayli şanssızım. Ama bu böyle devam etmeyecek."

Maçı bekliyor Taraftarların gönderdikleri mektup ve mailler ile moral kazandığını tekrarlayan Kezman, Şampiyonlar Ligi maçlarının farklı bir atmosferde olduğunu hatırlatarak, "Eski takımıma karşı oynayacağım. O statta yıllar sonra forma giymeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Gruptaki iddiamızı sürdürebilmemiz için bu maçtan iyi bir sonuç ile ayrılmalıyız" dedi.

İnancım sonsuz Zico ise Kezman’a desteğini sürdürerek, "Benim sana olan inancım devam ediyor. Kaliten ve kariyerin ile bizim önemli bir silahımızsın. Kimseye kulak asmadan mücadeleni sürdürmelisin. Futbolun altın bir kuralı vardır. Çalışana tanrı yardım ediyor. Bu şanssızlığını kırdığın taktirde Avrupa’daki eski günlerine döneceksin" yorumunu yaptı. Bu arada Zico, cezalı Kezman’ın yenine Konya karşısında Semih’e şans verecek.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious