Kezman'a son uyarı

  • Giriş : 24.08.2007 / 11:52:00

F.Bahçe yönetimi, Sırp yıldızı kulübe çağırıp son kez ikaz etti. Kezman'a destek veren ve güvendiklerini söyleyen yöneticiler, bu oyuncudan bir an önce toparlanmasını istediler ..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'nin forvet hattında yaşadığı sıkıntı Kezman'ın görüşme odasına çağırılmasına neden oldu. Sırp oyuncunun geçtiğimiz günlerde kulübe çağırıldığı ve yöneticiler tarafından son kez uyarıldığı öğrenildi. Buna göre Kezman'ın kapasitesinin daha fazla olduğunu bilen ve onu kaybetmek istemeyen yöneticilerin, yıldız oyuncuya, "Bu sezon bizi şaşırtıyorsun. Biz senden çok daha iyi bir performans bekliyorduk. Ama bir türlü kendine gelemedin. Kalitene, golcülüğüne sözümüz yok. Ama bir an önce toparlanıp, bizim sıkıntılarımızı ve kaygılarımızı gidermelisin" dedikleri bildirildi.

DESTEK RAHATLATTI
Yöneticiler bu sözlerle Sırp oyuncuyu bir yandan uyarırken bir yandan da destek verince Kezman rahatladı. Kulübe çağırıldığında uyarılacağını düşünerek son derece rahatsız olduğu kaydedilen golcü futbolcu, kendisine aynı zamanda destek verilince görüşmeden mutlu ayrıldı. Ayrıca Sırp oyuncunun da yöneticilere, "Şu an bir düşüş yaşadığım doğru. Bunun farkındayım. Ama tam kapasiteye ulaşmak için elimden geleni yapıyorum" dediği öğrenildi.

OCAK İÇİN ÖNLEM
Kezman'ı son kez uyaran ve son kez destek veren yönetim, diğer taraftan da Sırp yıldıza alternatif olacak bir golcü için arayışlara da şimdiden başladı. Bu futbolcu, ilk yarının sonuna kadar kendine gelemezse, ocak ayında Fenerbahçe ile yolları ayrılabilir.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious