Kezman'dan Anelka taktiği

Kezman'dan Anelka taktiği.13047
  • Giriş : 10.08.2008 / 15:44:00

PSG ile anlaşan Mateja Kezman tıpkı Anelka gibi Fenerbahçe’yi bıktırmaya çalışıyor. Menajerini İstanbul’da tutan Sırp golcü, Fransız ekibiyle hareket ederek yönetime geri adım attırmak istiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe, Kezman'ı yüksek bonservisle satmak için pazarlık kapısını açık bırakarak bekleyişe geçerken, Paris Saint German ile birlikte hareket eden Sırp golcünün Anelka taktiğini uyguladığı bildirildi.

Bağırsak enfeksiyonu geçirdiği gerekçesiyle dün sabah çalışmaya çıkmayan akşam antrenmana ise katılan Kezman, yönetimden bir an önce satışının yapılmasını isteyerek Fransız kulübüyle dirsek temasına geçti. İki sezon önce sürekli sakatlığını veya hastalığını bahane ederek çalışmalara çıkmayan, maçlardaki isteksiz tavırlarıyla yönetimi bıktıran Anelka gibi davranmaya başlayan Sırp oyuncu, yeni takımına en kısa sürede gitmek için iki koldan çaba harcıyor.

Kezman'ın, sarı-lacivertlilere, çocuklarının okul durumunun belirsizlikten etkilendiğini söyleyerek yardım istediği de ortaya çıktı. Menajerinin İstanbul'dan ayrılmasına izin vermeyen yıldız futbolcunun tutumunu sertleştireceği ve bonservisinin PSG'ye verilmesi için yönetime baskı yapmaya devam edeceği belirlendi.
Bu arada PSG'nin son olarak yaptığı, “500 bin euro peşin verelim, geri alan 3.5 milyon euroyu ise sezon sonunda ödeyelim” teklifini geri çeviren Fenerbahçe'nin de peşin parada ısrar ettiği vurgulandı.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*