Kezman'dan çarpıcı sözler!

Kezman'dan çarpıcı sözler!.12673
  • Giriş : 03.08.2008 / 10:00:00

Mateja Kezman, ülkesinin basınına yine çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fenerbahçe'ye geldiği günden bu yana sürekli tartışılan problem çocuk Mateja Kezman, ülkesinin basınına yine çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Akşam gazetesinin haberine göre; yıldız futbolcu Sırbistan'da yayın yapan RTS 1 kanalına Teknik Direktör Luis Aragones ile arasında büyük bir sorun olduğunu açıkladı ve bonservis bedelinin yüksek olmasından da bir hayli yakındı.

MTK Budapeşte maçının kadrosuna alınmayan ve kendisinden kulüp bulması istenen Sırp golcü, RTS 1'e, "Luis Aragones ile aramda nedenini bilmediğim ve anlamadığım bir sıkıntı oluştu. Aragones beni kadrosunda görmek istemiyor. Bunun nedenini ben de anlamıyorum. Oysa sezon başında her şeyin çok daha iyi ve güzel olacağını hayal etmiştim ama rüyalarım gerçekleşmedi” diye konuştu.

"KULÜP BAKIYORUM"

Türkiye defterini tamamen kapattığını vurgulayan Kezman, "Artık kendime kulüp bakıyorum. Teklifler var ancak bonservisim için istenen 8 milyon euro çok fazla. Yönetim bu fiyatı aşağıya çekmeli. Fransa'dan PSG beni istiyor. İngiltere ve İspanya takımlarından da teklif alıyorum. Bir hafta içerisinde olaylar netleşir" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*