Kezman'dan sürpriz!

Kezman'dan sürpriz!.10511
  • Giriş : 22.11.2007 / 16:22:00
  • Güncelleme : 22.11.2007 / 16:50:50

İyileşmesi için 5 hafta süre verilen ancak 18 günde topla çalışmaya başlayan Sırp oyuncu, İnter maçında oynamak istiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

‘Moralim iyi durumda’


Bir süre önce Katar’da bıçak altına yatan, ardından geçtiği ülkesinde tedavisini sürdüren Mateja Kezman’daki iyileşme süreci herkesi şaşırttı. Doktorların ameliyattan sonra 5 hafta süre verdikleri golcü oyuncu, 18 gün sonra topla tüm hareketleri yapmaya başladığını belirterek, “Çalışmalarımı sürdürürken, kendimi dinleme imkanı da buldum ve moral olarak iyi seviyeye geldim. Beklenenden daha çabuk iyileştim. Şampiyonlar Ligi’ndeki İnter maçı için kendimi hazır hissediyorum. Dizimdeki şişlik de indi” açıklamasını yaptı.

Semih’e övücü sözler


Ülkesinde takımının maçlarını izlediğini dile getiren Kezman, “Bu sürede Semih çok üstün bir performans gösterdi, çok iyi maçlar çıkardı. Onu her zaman destekliyorum. Takımın şu anda çok iyi iki tane forveti var. Bu da Fenerbahçe için iyi birşey. Benimle anlaşma imzalanırken, önüme konan tüm hedefleri gerçekleştirdik. Bizden 100. yılda şampiyonluk, Süper Kupa’yı almamız ve Şampiyonlar Ligi’nde iyi yerlere gelmemiz istenmişti. Tüm bunları gerçekleştirdik. Ben de çok gol atmak isterim ama takım kupa kazanamazsa önemi kalmaz” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious