Kezman'dan veda mektubu

Kezman'dan veda mektubu.15010
  • Giriş : 19.04.2008 / 17:14:00
  • Güncelleme : 19.04.2008 / 17:21:55

Geldiğinde beri sürekli tartışılan, Kezman'ın Fener'den ayrılmaya karar verdiği ve bunun için duygu yüklü bir veda mektubu yazdığı ileri sürüldü. İşte mektupta yazanlar:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kezman'ın duygu yüklü satırlarda şu ifadelere yer verdiği öğrenildi: “Burada çok güzel günlerim geçti. Beni kazanmak için elinizden geleni yaptınız. Herkese bana gösterdiği anlayış ve destek için teşekkür ederim.”

Fenerbahçe'nin, geldiği günden bu yana sürekli tartışılan, yıldızı Kezman'ın sezon sonunda takımdan ayrılmaya karar verdiği öğrenildi. Yaşadığı sorunlar nedeniyle daha önce Türkiye'den ayrılmayı düşünen ancak başkan Aziz Yıldırım'ın desteğiyle takımda kalan Sırp golcünün, bu kez sarı-lacivertli kulüple yollarına ayırmakta kararlı olduğu belirtildi. Kezman'ın sezon sonunda vermek üzere başkan Yıldırım ve takım arkadaşlarına yönelik veda mektubu yazdığı belirtildi.

HERKESE TEŞEKKÜR

Sırp golcünün, yazdığı mektubu yılın son maçından sonra Başkan Yıldırım ve takım arkadaşlarına dağıtacağı ifade edildi. Kezman'ın sır gibi sakladığı mektubunda “Burada çok güzel günlerim geçti. Bana hep destek verdiniz. Beni kazanmak için elinizden geleni yaptınız. Aldığım bu ayrılık kararı tamamen kendimle alakalı. Bu yüzden herkese bana gösterdiği anlayış ve destek için teşekkür ederim” ifadelerine yer verdiği kaydedildi.

YENİŞAFAK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious