Kezman'ın yerine 'Tümer'

Kezman'ın yerine 'Tümer'.16114
  • Giriş : 14.10.2007 / 09:05:00

F.Bahçe'nin Konyaspor ile yapacağı maç öncesi kadroda değişiklikler yapmayı hedefleyen Zico'nun idmanlarda cezalı Kezman'ın yerine forvette Tümer'i deneyeceği bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

F.Bahçe, ligde Konyaspor maçıyla birlikte çıkışa geçmeyi hedeflerken, teknik direktör Zico da cezalı Kezman'ın yerine forvette görev vereceği futbolcu konusunda arayışlarını sürdürüyor. Konyaspor maçı öncesi kadroda değişiklik yapmayı planlayan Brezilyalı çalıştırıcının Milli Takım dönüşü forvette Tümer Metin'i deneyeceği bildirildi. Antrenmanlarda kadroda yapacağı dişikliklerin sinyalini veren Zico, milli oyuncuyu ileride tek forvet olarak görevlendirmeyi düşünüyor.

SİSTEM DE DEĞİŞİYOR

Deivid'i orta sahanın sağında oynatmaya devam eden Brezilyalı çalıştırıcı, kaptan Alex'e ise Tümer Metin'in hemen arkasında şans tanıyacak. Sezon başından bu yana forma şansı bulamayan Colin Kazım'ı da Konya karşısında 11'de forma vermeyi düşünen Zico, idmanlarda da taktik çalışmalarında sık sık 4-3-2-1 sistemiyle takımı çalıştırıyor. Bu arada F.Bahçe'de bayramlaşma töreni bugün yapılacak. Faruk Ilgaz Tesisleri'ndeki törene başkan Aziz Yıldırım, yönetim, üyeler, teknik heyet ve futbolcuların katılacak.

Yedek oyunculara uyarı

Teknik direktör Zico, yedek oyuncuları uyarırken, her an görev yapacakmış gibi hazır olmalarını istedi. F.Bahçe gibi bir kulüpte yedek beklemenin de bir onur olduğunu söyleyen Brezilyalı hocanın, “Herkes sırasını bekleyecek ve formayı giyecek. Hazır olan zamanı geldiğinde takımdaki yerini alır. Sizler kendinizi hazır tutun” dediği belirtildi.

Fener'de 'Pilates' devri

F.Bahçe'de Brezilyalı tedavi uzmanı Eurico de Campos'un yaptırdığı pilates çalışmaları, futbolcuların övgüsünü aldı. Tedavi uzmanı Eurico de Campos'un geçen sezon görev almasından sonra maç öncesi ve sonrası bazı oyuncularda uygulanan pilates antrenmanlarına, diğer oyuncuların da ilgi göstermeye başladıkları kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious