Kia İstanbul'u fethedecek

Kia İstanbul'u fethedecek.14521
  • Giriş : 06.10.2008 / 20:19:00

Bu yıl onikincisi düzenlenen İstanbul Uluslarararası Autoshow Fuarı’nda Kia, birbirinden güzel tam 17 modeliyle gövde gösterisi yapıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yediden yetmişe herkesin beklentilerini karşılacayacak her türlü zevke ve beklentiye hitap eden bir ürün gamına sahip olan Kia, bu yıl oldukça iddialı. Bu yıl 12'ncisi düzenlecek ve 10-19 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbul Autoshow'daki standında Kia tam 17 modelini tanıtacak.

Çok farklı müşteri beklentilerine ve ihtiyaçlarına hitap eden Kia markası, bu yıl fuarda sergilediği toplam 17 otomobiliyle tüm ziyaretçilerine bir yıldızlar geçidi yaşatıyor.

A segment Picanto, B segment Rio, C segment cee'd ve Cerato, D segment Magentis, E segment Opirus, Mono Space C segment Carens, MPV segment Carnival ve tüm dünyada büyük ilgi ve beğeni toplayan sınıfının her zaman en çok satanı 4x4 aracı Sorento X-Force ve Sportage modelleri Kia standında sergilenen araçlar.

Ki'nın standında Türk tüketcisiyle ilk kez buluşan 2 farklı model tanıtılıyor. Cee'd ailsesinin en son üyesi Kia cee'd Sportwagon ve Kia'nın C Sedan segmentteki en son kozu Kia Forte. Her iki araç da çok kısa süre sonra ülkemizde satışa sunulacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*