Kidman Marilyn Monroe'nun izinde

  • Giriş : 28.04.2007 / 00:00:00

Sinema dünyasının Oscarlı ünlü yıldızı Nicole Kidman, efsane sarışın Marilyn Monroe'nun izinden gidiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kidman, Monroe ile özdeşleşen "Bir Milyonerle Nasıl Evlenilir-How to Marry a Millionaire" filminin yeni çevriminin yapımcılığını ve başrolünü üstlenmeye hazırlanıyor.

Sinema sektörünün tanınmış yayın organı Hollywood Reporter'ın internet sitesindeki habere göre, 1953 yapımı "Bir Milyonerle Nasıl Evlenilir" adlı film, 54 yıl aradan sonra yeniden beyaz perdeye gelmeye hazırlanıyor.

Kidman'ın ortağı olduğu yapım şirketi Blossom Films'in 20th Century Fox şirketiyle birlikte imza atacağı filmde, Kidman'ın da Monroe'nun meşhur rolünü üstlenmesi bekleniyor.

Senaryosunu, Steven Spielberg'in "Terminal" adlı filminin de yazan Sacha Gervasi'nin kaleme aldığı film ile ilgili ayrıntılar henüz açıklanmadı.

Bununla birlikte filmin, 1953 yapımı orijinal hikayeye sadık kalınarak çekileceği ulaşan haberler arasında yer aldı.

Oscarlı oyuncu Nicole Kidman'ın çalışma takvimi de önümüzdeki günlerde oldukça yoğun görünüyor.

Oyuncu, Warner Bros. Pictures yapımı "The Invasion" ve New Line Cinema yapımı "The Golden Compass" adlı filmlerde rol alacak.

"Bir Milyonerle Nasıl Evlenilir" adlı film parasız erkeklerle flört etmekten bıkan üç kadının evlenecek milyoner adayları aramasını, ancak yine "meteliğe kurşun atan" adaylarla karşılaşınca aşk ve para arasında kalmalarını konu alıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious