Kılıçdaroğlu 'cevap hakkı' istedi!

Kılıçdaroğlu 'cevap hakkı' istedi!.10064
  • Giriş : 11.11.2008 / 18:04:00

Dün akşam Ülke TV'de Turgay Güler'in programında, Almanya'daki ilginç ziyaret ve bağlantıları gündeme gelen CHP Kılıçdaroğlu bu akşam ekrana çıkıyor...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ülke TV'de gazeteci Turgay Güler'in hazırlayıp sunduğu 'Sıradışı' programında, hakkıda şok iddialar gündeme gelen CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu cevap hakkını kullanmak istediğini söyledi.

Dün akşam Araştırmacı Gazeteci Talip Doğan Karlıbel'in, Almanya'daki ilginç bağlantılarını ileri sürdüğü Kılıçdaroğlu bugün Ülke TV'ye arayarak Karlıbel'e cevap vereceğini söyledi.

Karlıbel, dün akşam Almanya'da Deniz Feneri e.V davasını izlemek için Almanya'ya giden CHP'li Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP'li Ali Kılıç'ın burada beraberlerindeki 2 kişi ile genelev tarzı bir sauna kulübe gittiğini, buradan çıkışta yapılan polis kontrolünde Kılıçdaroğlıu ve Kılıç'ın yanındaki kişilerin PKK'lı olduğunun ortaya çıktığını ileri sürmüş ve bunu belgeleri ile ispatlayabileceğini söylemişti.

CHP'li Kemal Kılıçdaroğlu ve Gazeteci Talip Doğan Karlıbel'in konuk olacağı Sıradışı Programı bu akşam 22.00'da Ülke TV ve aynı zamanda canlı olarak Haber7.com'da...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*