Kılıçdaroğlu partiden ihraç ediliyor!

Kılıçdaroğlu partiden ihraç ediliyor!.25715
  • Giriş : 30.11.2016 / 18:16:00
  • Güncelleme : 30.11.2016 / 21:25:03

Kemal Kılıçdaroğlu, kardeşi Celal Kılıçdaroğlu'nun partiden ihraç edilmesi talimatını verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, son günlerde aleyhinde açıklama yapan kardeşi Celal Kılıçdaroğlu'nun parti ile ilişiğinin kesilmesini istedi.

CHP liderinin talimatı gereği Celal Kılıçdaroğlu, ihraç istemiyle partinin disiplin kuruluna sevk edildi. Bu haberi alan kardeş Kılıçdaroğlu, kendisi CHP'den istifa etti.

Aydın'ın FETÖ’den temizlenmesi ve “Didim belediyesi ile FETÖ arasındaki bağlantının” ortaya çıkartılması gerekçesiyle Söke’den Didim’e yaptığı yürüyüşle ve ölüm orucuna başlaması nedeniyle CHP’lilerin tepkilerini toplayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu hakkında MYK toplantısında kesin ihraç istemiyle disipline sevk kararı verildi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Celal Kılıçdaroğlu’nun söz konusu yürüyüşünün sürekli olarak Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile ilişkilendirildiğini ve bunun rahatsızlık yarattığını ifade ederek, “Genel Başkanımızın talimatıyla Celal Kılıçdaroğlu, kesin ihraç istemiyle disipline verildi” dedi.

CHP’den istifa etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partiden ihraç istemiyle disipline sevk edilmesi talimatını verdiği kardeşi Celal Kılıçdaroğlu CHP’den istifa etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*