Kılıçdaroğlu telefonlara çıkmıyor!

Kılıçdaroğlu telefonlara çıkmıyor!.10064
  • Giriş : 11.11.2008 / 23:23:00

Ülke TV'de Almanya'daki ilginç ziyaret ve bağlantıları gündeme gelen CHP Kılıçdaroğlu dün akşamki iddialar için cevap hakkını kullanmak istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ülke TV'de gazeteci Turgay Güler'in hazırlayıp sunduğu 'Sıradışı' programında, hakkıda şok iddialar gündeme gelen CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu cevap hakkını kullanmak istediğini söyledi.

Dün akşam Araştırmacı Gazeteci Talip Doğan Karlıbel'in, Almanya'daki ilginç bağlantılarını ileri sürdüğü Kılıçdaroğlu bugün Ülke TV'ye arayarak Karlıbel'e cevap vereceğini söyledi.

Karlıbel, dün akşam Almanya'da Deniz Feneri e.V davasını izlemek için Almanya'ya giden CHP'li Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP'li Ali Kılıç'ın burada beraberlerindeki 2 kişi ile genelev tarzı bir sauna kulübe gittiğini, buradan çıkışta yapılan polis kontrolünde Kılıçdaroğlıu ve Kılıç'ın yanındaki kişilerin uyuşturucu kaçakçısı ve PKK'lı olduğunun ortaya çıktığını ileri sürmüş ve bunu belgeleri ile ispatlayabileceğini söylemişti.

Programın hemen başında Turgay Güler, Kılıçdaroğlu'nun öğle saatlerinde kendisini arayarak cevap hakkını kullanmak istediğini söyleyerek programa davet etti.

Ancak şu saat itibariyle Kılıçdaroğlu'na henüz ulaşıllmış değil.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*