Kılıçdaroğlu ve Tekin'in zor anları

Kılıçdaroğlu ve Tekin'in zor anları.10082
  • Giriş : 20.03.2009 / 00:17:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 15:31:36

Kemal Kılıçdaroğlu ve Gürsel Tekin basın mensuplarının soruları karşısında zor anlar yaşadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Aslında Kılıçdaroğlu tekne gezisinde basın mensuplarıyla seçim kampanyasının değerlendirmesini yapmayı planlamıştı. Ancak üst üste gelen beklenmedik sorular karşısında Kılıçdaroğlu yine hakkındaki iddialara cevap vermek zorunda kaldı.

CHP İstanbul Belediye Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu, kızının sınavsız Vakıfbank'a hukuk müşaviri olarak atandığı iddiasına ilişkin soruyu cevaplayamayınca sinirlendi ve "konuyu adam gibi araştırıp sorun" diye tepki gösterdi.

Gazetecilerin avukat kızı ile ilgili soruları karşısında ne diyeceğini şaşıran Kılıçdaoğlu, daha önce de oğlu ve torunun etik olmayan şekilde sigortalandığı ortaya çıktığında aynı durumu yaşamıştı.

İstanbul Büyükşehir Belediye'sine bağlı İSFALT AŞ'nin yaptığı asfalt çalışmalarını ağır bir dille eleştiren CHP adayı, bir basın mensubunun sorusu karşısında ne diyeceğini bilemedi. Konu yine çamur polemiğiydi.

Gazetecilerin ısrarlı sorularından CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin'de nasibini aldı.

Tekin'in basın toplantısını alelacele bitirmesi de gazetecilerden kurtulmasını sağlayamadı. Bu kez iddialar, CHP'li Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk ile ilgiliydi. Sorulara hazırlıksız yakalanan Tekin, iddialar doğruysa Öztürk'ün büyük suç işlediğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*