Kılıçdaroğlu'nun gölgesinden oy tahmini

Kılıçdaroğlu'nun gölgesinden oy tahmini.16379
  • Giriş : 21.03.2009 / 00:14:00
  • Güncelleme : 20.03.2009 / 23:06:37

Kılıçdaroğlu'nu zor durumlara düşüren Kanal 7 muhabiri Gemici, perde arkasında yaşananları anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

O bu zamana kadar sayısız habere imza attı ama son iki hafta içerisinde yaptığı haberlerle Türkiye'nin yerel seçim gündemine yön veren isimlerden oldu.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nu Kanal 7 adına takip eden muhabir Ahmet Gemici'den bahsediyoruz.

Kılıçdaroğlu'nun ortaya attığı iddiaların ardından ve İstanbul projeleri üzerine sorduğu sorularla ilginç diyalogların yaşanmasına neden olan Ahmet Gemici, Haber 7'nin konuğu oldu. Bir süreliğine elinden aldığımız mikrofonuna ilginç değerlendirmelerd bulunan Gemici, seçim sürecinde takip ettiği Kılıçdaroğlu'nun gitmediği zaman kendisini telefonla arayıp, "Ahmet neredesin gözlerim seni aradı" dediğini söyledi.

CHP'li Kılıçdaroğlu ile ilgili yaptığı haberlerden sonra hem medya da hem de sokaktaki halk tarafından tanınmaya başladığını söyleyen Gemici, Kılıçdaroğlu ile girdiği diyalogların perde arkasını anlatttı ve seçim sonuçlarını tahmin etti. Gemici'ye göre; gölgesi gibi takip ettiği Kılıçdaroğlu kesinlikle kazanamaz, Topbaş kesin favori ve CHP'nin üçlü yönetim modeli zorlama bir sistem...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*