Kılıçdaroğlu'nun sitesi hacklendi

Kılıçdaroğlu'nun sitesi hacklendi.13384
  • Giriş : 30.09.2008 / 11:13:00

Fırat'la canlı yayında tartışan Kılıçdaroğlu'na sanal darbe!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Rüşvet aldığını iddia ettiği AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli'nin istifa etmesinde büyük rol sahibi olan ve yine AK Parti'nin önemli isimlerinden Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat ile 20 televizyon kamerasının önünde canlı yayında tartışan CHP'li Kemal Kılıçdaroğlu'nun internet sitesi hacklendi.

Belgelerini ortaya koyarak gündeme getirdiği rüşvet ve yolsuzluk dosyalarıyla adından sıkça söz ettiren CHP Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu sanal alemde saldırıya uğradı. Son günlerde yaptığı çalışmalar ve ortaya çıkardığı yolsuzluk dosyalarıyla yoğun ilgi gören Kılıçdaroğlu'nun internet sitesi hackerların saldırısına uğradı.

Kılıçdaroğlu'nun “www.kemalkilicdaroglu.com' adlı internet sitesi “Terrorist Crew” başlıklı bir yazıyla hacklandi. Sitedeki “İnandıktan sonra kâfirliğe sapıp sonra inkârcılıkta daha da ileri gidenlerin tevbeleri asla kabul edilmeyecektir. Ve işte onlar, sapıkların ta kendisidirler. Eğer yasaklandığınız büyük günahlardan kaçınırsanız, sizin küçük günahlarınızı örteriz ve sizi şerefli bir yere sokarız” ifadeleri dikkat çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*