Kim şampiyon olacak?

Kim şampiyon olacak?.13080
  • Giriş : 10.12.2007 / 21:46:00

Fatih Tekke, Türkiye'de Fenerbahçe'nin şampiyonluğa daha yakın olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Zenit ile şamiyonluk sevinci yaşayan ve adı transfer söylentilerinde geçen Fatih Tekke LİG TV'ye konuştu. Tatil yaptığı Uludağ'dan taraftarlara seslenen Fatih Tekke şampiyonluk için tek adayının Fenerbahçe olduğunu belirtirken Trabzonspor'un başarılı olabilmesi için samimiyet ve güveni sağlaması gerektiğini söyledi.

Fatih Tekke "Gönlümüz hep başarılı olmasından yana ama bunun yapılması için herkesin düşünmesi lazım. İçerideki, dışarıdaki... Bunun için en önemli etken samimiyet ve güven. Samimiyet ve güven Trabzonspor'un en önemli ilacı olacaktır. Hiçbir şekilde taraftar eksikliğimiz olmaz ama başarılı olabilmemiz için samimi olmak lazım" açıklamasını yaptı.

Şampiyonluk yarışında Fenerbahçe'yi şanslı gördüğünü de sözlerine ekleyen Tekke "İlk maçlarda G.Saray'a şans veriyordum. Fakat Feldkamp takım üzerinde fazla oynayınca motivasyon bozuldu. Fenerbahçe iyi bir hava yakaladı. Uyum sağladı. O yüzden Fenerbahçe'yi şanslı görüyorum" dedi.

Milli takım için her zaman göreve hazır olduğunu söyleyen Tekke milli takımın Fatihlerin yeri olmadığını söylerken Avrupa Futbol Şampiyonası'nda final oynayabileceğimizi savundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious