Kimler bedelliden yararlanacak?

Kimler bedelliden yararlanacak?.17733
  • Giriş : 10.11.2011 / 12:09:00

İşte bedelli askerlik çıkarsa bu yasadan faydalanması beklenen ünlü isimler:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

'Bedelli askerlik', Şahan Gökbakar'ın vatan sevgisini kabarttı. Aşırı kilolu olduğu için askere gitmeyen komedyen, twitter'dan bedelli yolu gözlediğini açıkça itiraf etti!

Şahan Gökbakar, vatani görevini yapmadığı için tepki çekmişti. Şahan, bu eleştiriler üzerine "fazla kilolarından ötürü çürük raporu" aldığı için askere gitmediğini açıkladı. Ancak; bedelli askerlik ihtimali; komedyeni aşka getirdi.

32 YAŞINA BASTI

Sosyal paylaşım sitesi twitter'da hayranlarıyla yazışan Şahan Gökbakar, bedelli askerliği dört gözle beklediğini paylaştığı şu cümleyle itiraf etti: "Bedelli askerlik, 30 yaş üstü çıkarsa yeniden doğacağım ben." 22 Ekim 1980 yılında doğan Şahan, yasa 30 yaş üstündekileri kapsarsa bedelli askerlik yapabilir.

KİLO MU VERECEK?

Fazla kilolarından ötürü askerliğe elverişli olmayan Şahan Gökbakar'ın bedelli askerlik yapabilmesi için; TSK'nın askerlik için uygun gördüğü kiloya inmesi gerekecek.

KİMLER BEKLİYOR?

Bedelli askerlik çıkarsa bu yasadan faydalanması beklenen ünlü isimler arasında; Gökhan Özen, Kenan Doğulu, Kutsi, Kıvanç Tatlıtuğ, Mete Horozoğlu ve Murat Dalkılıç ve Murat Boz gibi isimler bulunuyor.

TAKVİM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*