'Kimse Yok Mu'dan örnek proje

'Kimse Yok Mu'dan örnek proje.14855
  • Giriş : 10.06.2009 / 23:13:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 18:18:03

"İftihar Abidemiz Efendimiz" albümü meyve vermeye devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Onlar Efendiler Efendisinin (S.A.V) sevgisinde buluştu. Güzel sesleri ve tertemiz sevgilerinden muhteşem bir albüm oluştu.

İftihar Abidemiz Efendimiz (S.A.V) adlı albümün tüm geliri şartlı yardım olarak Kimse Yok Mu Derneği'ne aktarılmıştı. Kimse Yok Mu Derneği aracılığıyla sanatçıların başta kendi memleketleri olmak üzere birçok ildeki eğitim derneklerine aktarılan paralar ile okuma salonları açıldı. Albüm onuncu meyvesini ise Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde verdi.

Albüme güzel sesi ve yüreği ile destek veren 13 sanatçıdan biri olan Ahmet Özhan kendi adını taşıyan okuma salonu için ilçedeydi. Yeni eğitim yuvası, sıcak ve samimi bir törenle açıldı.

Sanatçı Ahmet Özhan, adını taşıyan anlamlı bir hatıra bıraktığı Hakkari'deki açılışa sesi ile de renk kattı. Kimse Yok mu derneği yetkilileri eğitime omuz vermenin mutluluğunu yaşıyordu. Kütüphanesi de bulunan Ahmet Özhan okuma salonu, 7 büyük dersliği ile beş yüz öğrenciye hizmet verecek.

Şemdinlili çocuklar ise sınıra sıfır noktada kendilerine sunulan bu güzel imkanın heyecanını yaşıyor. Türkiye eğitime yapılan bu katkıdan dolayı duyarlı sanatçılara ve Kimse Yok mu derneğine şükran duyuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*