Kıraç nişanlısının babasını oynuyor

Kıraç nişanlısının babasını oynuyor .6634
  • Giriş : 26.09.2007 / 09:19:00

TRT'nin yeni dizisi Gönül Salıncağı, Kıraç ile nişanlısı Ayşe Şule Bilgiç'i ilk kez bir araya getirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ünlü şarkıcı Kıraç, dizide sevgilisinin babası Bayram rolünde izleyicinin karşısına çıkacak.

TRT-1'de önümüzdeki ay yayınlanmaya başlanacak olan 'Gönül Salıncağı' isimli dizide oyuncu Ayşe Şule Bilgiç ilk kez nişanlısı Kıraç ile aynı dizide oynayacak. Çocukluk aşkına takılı kalmış bir genç kız, hayatta her şeye sahip ama mutsuz bir genç adam ve kendini ölüme terk etmiş bir köpeğin hikayesinin anlatılacağı dizide Kıraç, 'Gönül Öztan' karekterini canlandıracak olan Ayşe Şule Bilgiç'in babası 'Bayram Ali Öztan' rolüyle ekrana gelecek.

PAMELA DA DİZİDE

Ayşe Şule Bilgiç’in hem yazdığı hem de oyuncu olarak kamera karşısına geçtiği diziyi Şenol Sönmez yönetiyor. Müziklerinde Kıraç imzası bulunan Gönül Salıncağı'nda Umut Temizaş, Erdal Tosun, Ecem Uzun, Sinan Bengier, Sibel Taşçıoğlu, Bülent Parlak ve Nur Fettahoğlu adlı oyuncular rol alıyorlar... Genç yaşta dul kalmış hayat dolu bir mahalle falcısı olarak kamera karşısına geçen Rock sanatçısı Pamela ve otoriter bir baba karakteriyle İskender Doğan dizinin sürpriz isimlerinden...

BAŞROLDE KÖPEK VAR

Gönül Salıncağı'nda, başrolde bir de köpek yer alıyor. Gerçek adı 'Pulsar Von Juliet' olan 'Pulsar', kendini ölüme terk etmiş bir köpeği oynuyor. Rolü için 9 aydır çalıştırılan Pulsar Von Juliet, gerçek hayatta pek çok şampiyonluğu bulunan bir arama kurtarma köpeği.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious