Kiraladıkları evi geneleve çevirdiler

Kiraladıkları evi geneleve çevirdiler.14012
  • Giriş : 20.12.2008 / 09:41:00

Kadıköy'de fuhuş yapılan bir binaya polis baskın düzenledi. Yabancı uyruklu 9 kadın ile onları pazarlayan 1 kişi yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Osmanağa Mahallesi, Miski Amber Sokak, 17 numaralı binada fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine Kadıköy Asayiş Büro Amirliği Ekipleri adrese baskın düzenledi.

Polis, eve şifre olarak kullanılan "Misafirliğe geldik" diyerek girdi. Kadınları pazarladığı iddia edilen Erdoğan Sarı, kapıyı açınca müşteri yerine karşısında polisleri buldu. Polis, Erdoğan Sarı'yı yere yatırarak kelepçeleyip, etkisiz hale getirdi. 3 katlı binadaki daireleri arayan polisler saklanmaya çalışan Özbekistan, Azerbaycan ve Türkmenistan uyruklu 9 kadını gözaltına aldı.

Binayı Erdoğan Sarı'nın aylık 6 bin YTL karşılığında pazarlamacılık yapmak için kiraladığı belirtildi. Eskiden öğrenci yurdu olarak kullanılan binanın orta kattaki oda camına kalp, erkek ve kadın figürleri asılması bir işaret olarak algılandı. 2 aydır fuhuş yaptırılan bina polis tarafından mühürlendi.

Gözaltına alınan kadınlar, önce Kadıköy İskele Karakolu'na sonrada bulaşıcı hastalık taşıyıp taşımadıklarının anlaşılması için Zührevi Hastalıklar Hastanesi'ndeki muayenelerinden sonra sınır dışı edilmesi için Yabancılar Polisi'ne teslim edilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*