Kiralık katil aranıyor!

Kiralık katil aranıyor!.7328
  • Giriş : 27.01.2008 / 20:35:00

ABD'nin popüler internet ilan sitesi "Craigslist"e, ilişki yaşadığı erkeğin eşini öldürtmek için ilan veren 49 yaşındaki kadın tutuklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türkiye şubesi de bulunan ve ücretsiz ilan olanağı veren San Francisco merkezli Craigslist'in yetkilileri, Ann Marie Linscott isimli kadının geçen Kasım'da siteye "serbest çalışacak eleman aranıyor" şeklinde ilan verdiğini, ancak asıl niyetinin, bulacağı tetikçi ile e-mail yoluyla temas kurmak olduğunu belirtti.

Adli makamlar da Linscott'un tetikçiye cinayet için 5 bin dolar önerdiğini, öldürtmek istediği kadının ismi ve iş adresini elde ettiğini, uygun tetikçi adaylarını "sessiz katiller" olarak tarif ettiğini kaydetti. Michigan eyaletinin Grand Rapids bölgesinde oturan ve internetteki yazışmalarında "Marie" adını kullanan Linscott'un kısa süre önce tutuklandığını belirten yetkililer, çılgın aşığın kurbanı ile eşinin yaşadığı Kuzey Kaliforniya'daki Butte bölgesinde Salı günü mahkemeye çıkarılması için savcıların yargıç talebinde bulunulduğunu bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious