Kırıkkale kaza haberleri ile uyandı

  • Giriş : 19.07.2006 / 00:00:00

Kırıkkale'de meydana gelen iki ayrı trafik kazasında 1'i çocuk 5 kişi öldü, 9 kişi yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kırıkkale'den Samsun istikametine gitmekte olan Cengiz Sarıyerlioğlu'nun kullandığı 06 YZ 797 plakalı özel otomobil, yol kenarında park halindeki Kadir Kılıç'a ait 58 AT 378 plakalı TIR'a çarptı.

Hatalı sollama sonucu meydana geldiği bildirilen kazada otomobil sürücüsü Cengiz Sarıyerlioğlu, otomobilde bulunan Zemzem ve Hüseyin Ayazoğlu (2) olay yerinde hayatını kaybetti.

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'ne kaldırılan Şevket, Asiye Ayazoğlu, Huriye, Cahit, İsmail ve Abdullah Sarıyerlioğlu ise tedavi altına alındı. Huriye Sarıyerlioğlu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kazada ölen ve yaralananların Ankara'dan Yozgat Yerköy ilçesindeki kaplıcalara gittikleri söylendi.

İkinci kaza ise, Kırıkkale'ye bağlı Sulakyurt ilçesi Deredüzü köyü yol ayrımında meydana geldi. İlyas Kınacı'nın kullandığı 06 BB 679 plakalı özel otomobil, Sulakyurt ilçesinden Deredüzü köyüne giderken sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole yuvarlandı.

Kazada otomobilde bulunan Nermin Kınacı olay yerinde hayatını kaybetti. Yaralanan otomobil sürücüsü İlyas Kınacı ile Tarık ve Selim Kınacı ve Mustafa Yılmaz Kırıkkale Yüksek İhtisas ve Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious