Kırkpınar güreşleri için biletler satışta

Kırkpınar güreşleri için biletler satışta.15654
  • Giriş : 27.05.2008 / 21:20:00

Edirne'de 647. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri ve Kültür Etkinlikleri Haftası kapsamında düzenlenen Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin biletleri satışa sunuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Belediye Başkan Vekili Namık Kemal Döleneken, yaptığı yazılı açıklamada, tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinin Edirne'nin onuru olduğunu, bu onuru herkesle paylaşmak istediklerini belirtti.

Döleneken, bu yıl da bilet satışlarını Biletix'e verdiklerini belirterek, şunları kaydetti:

''Biletler, 5 Temmuz 2008 Cumartesi günü için 15-25 YTL, 6 Temmuz Pazar günü için 20-35 YTL'den www.biletix.com adlı Biletix sitesinde satışa sunuldu. Belediye olarak 2008 yılı Kırkpınar organizasyonu için çalışmalarımıza ara vermeden sıkı bir şekilde devam ediyoruz. Kırkpınar Edirne'nin onurudur. Bu onuru herkesle paylaşmak istiyoruz. Kaliteli, Edirne'ye yaraşır bir Kırkpınar organizasyonu için en mükemmelini yapacağız.''

Kırkpınar Haftası boyunca kente turist akını olacağını ifade eden Döleneken, kente gelecek yerli ve yabancı konuklara muhteşem bir organizasyonla ev sahipliği yapacaklarını belirtti.

Bu yıl 647. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri ve Kültür Etkinlikleri Haftası 30 Haziran-6 Temmuz arasında gerçekleştirilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious