Kırmızı ışıktaki otomobilde kapkaç dehşeti

  • Giriş : 06.03.2007 / 00:00:00

Dolapdere trafik ışıklarında içinde kadın sürücünün bulunduğu otomobilin camını kıran bir kişi, ön koltukta bulunan çantayı alarak kayıplara karıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Neye uğradığını şaşıran kadın sürücü, polisi arayarak yardım istedi. Olay yerine gelerek kapkaççının eşgalini alan emniyet güçleri, şahsın yakalanması için çalışma başlattı.

Edinilen bilgiye göre kapkaç Dolapdere Caddesi üzerinde meydana geldi. 34 TT 1819 plakalı Peugeot marka otomobiliyle Dolapdere Caddesi'ndeki trafik lambalarında kırmızı ışıkta bekleyen Tuğba Tekerek'in otomobilinin sağ ön camı, 18 yaşlarında bir genç tarafından kırıldı. Ön koltukta bulunan çantayı alan şahıs hızla olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı. Bir süre sonra olayın şokunu atlatan kadın sürücü hemen polisi arayarak yardım istedi.

Tuğba Tekerek, 18 yaşlarında uzun boylu bir gencin aracıyla ışıklarda beklediği sırada koşarak aracın sağ camını eliyle kırdığını ve daha sonra koltukta bulunan çantasını alarak kaçtığını söyledi. Tekerek, "Neye uğradığımı şaşırdım, uçarak geldi camı kırdı ve çantamı aldı gitti. Çantamda telefon ve kredi kartlarım ve bir miktar da param bulunuyordu" dedi.

Olay yerine gelen polis ekipleri ise Tekerek'i sakinleştirmeye çalıştı. Bu arada Tekerek, kredi kartlarının da çalınması sebebiyle cep telefonundan panik halde bankaları arayarak, kartlarını iptal ettirmeye çalıştı. Eşgali beirlenen kapkaççının yakalanması için polis çevrede çalışma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious