Kırmızıgül hüngür güngür ağladı

Kırmızıgül hüngür güngür ağladı.12521
  • Giriş : 13.07.2008 / 12:17:00

Canlı yayında Mahsun Kırmızıgül'e gözyaşı döktüren şarkı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Mahsun Kırmızıgül, TRT ekranlarındaki Altın Adımlar yarışmasının final bölümüne konuk jüri üyesi olarak katıldı. Programda Dido isimli şarkı ile Kazım Koyuncu’nun anılması Mahsun’a gözyaşları döktürdü. Jüri üyeliklerini Müjde Ar, Aşkın Nur Yengi, Ahmet Demirbağ ve Yavuz Bingöl’ün yaptığı, 13 haftadır TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan halk oyunları gruplarının yarıştığı ’Altın Adımlar’ sona erdi. Final bölümünün konuk jüri üyesi Mahsun Kırmızıgül oldu.

Finalde yarışan Hoyat grubu ’Dido’ isimli şarkıyı söyledi ve ellerindeki pankartla Kazım Koyuncu’yu andı. Mahsun Kırmızıgül, grupla birlikte Dido isimli parçaya eşlik ederken gözyaşlarına da engel olamadı. Kameranın Mahsun Kırmızıgül’ü gösterdiği bir sırada gözyaşlarını silen ünlü türkücü, "Çok duygusaldı. Burada sevgili Kazım’ı anmanız çok güzeldi. Teşekkür ederim sizlere" dedi.

ŞEHİT POLİSLERİ DE ANDILAR

Programın jüri üyesi Yavuz Bingöl, İstanbul’daki ABD Başkonsolosluğu’na yapılan saldırıda şehit olan 3 polis memurunu da anmaları gerektiğini belirterek, "3 polis şehit oldu Amerikan Konsolosluğu’nda. Onların da ailelerine sabır diliyoruz, başsağlığı diliyoruz. Bir de asker şehidimiz var. Kazım’dan yola çıkarak onları da anmış olalım" diye konuştu.

Yavuz Bingöl, şehit olan trafik polislerinden birisi ile bir kaç kez karşılaştığını ve bu nedenle çok acı hissettiğini belirtti. Jüri üyelerinden öğretim görevlisi Ahmet Demirbağ da şehit olan 3 polis memurunun ülkeleri için yapılabilecek en büyük fedakarlığı yaptıklarını ve terörün artık bitmesi gerektiğini ifade etti.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*