'Kısa zamanda büyük işler yaptık'

  • Giriş : 27.11.2006 / 00:00:00

AK Parti Denizli İl Başkanlığı kasım ayı il danışma kurul toplantısı yapıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yenişehir Pekdemir Düğün Salonu'ndaki toplantıya AK Parti Bolu milletvekili Yüksel Coşkunyürek, Denizli milletvekilleri Osman Nuri Filiz, Mehmet Yüksektepe ve Mehmet Salih Erdoğan, Denizli İl Genel Meclisi Başkanı Halil Pekdemir, Belediye Başkan Vekili Sezai Günalp, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Ali Özkan, İl Kadın Kolları Başkanı Müberra Tomaroğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Kuzu, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeleri, belde belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

AK Parti Koordinatör Milletvekili Coşkunyürek başkanlığından oluşturulan dîvan sonrası toplantıya geçildi. Açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Tin, hükümetin Türkiye'de uzun yıllar sürecek hizmetleri dört yılda yaptığını söyledi. Tin, "Partimizin iktidarında söz verdiğimiz gibi şehrimizin merkezinden en ücra köyüne kadar kazandırdığımız birçok önemli hizmetler bulunmaktadır. Bunları görmezden gelenler olacaktır. Dört yılda yaptıklarımızı görmekten yoksun olanlar, her şeye muhalefet yapmaktan başka görev bilmeyenler, AK Parti'den önceki iktidarların bıraktığı fotoğrafları iyi incelemeli ve bir de bu günkü AK Partili Türkiye'nin fotoğrafına iyi bakmalıdır." dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Pekdemir ise merkezde ve belediyelerde yapılan hizmetlerin köylere de ulaştığını vurguladı. Pekdemir, "Merkezde ve belediyelerimize giden hizmetlerin aynısını İl Özel İdaresi olarak köylerimize de götürdük. Denizli'deki değişimi, güzelleşmeyi, hizmeti köylerimize de yansıttık. Her yıl hizmet bütçemizi arttırdık." ifadelerini kullandı.

Belde ve belediye başkanları da özellikle Denizlili milletvekillerinden beldeleriyle ilgili çeşitli taleplerde bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious