Kıskanç koca kurşun yağdırdı

  • Giriş : 02.10.2006 / 00:00:00

Eşine cinsel tacizde bulunduklarını öne sürdüğü eski ve yeni komşusuna kurşun yağdırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Beyoğlu'nda eşini taciz ettikleri iddiasıyla eski komşusu Cengiz S.'yi öldürdüğü ve taşındığı mahalledeki komşusu Yüksel A.'yı da yaraladığı gerekçesiyle gözaltına alınan Selahattin D., emniyetteki sorgusunun tamamlanmasının ardından adliyeye sevkedildi.

Edinilen bilgiye göre Beyoğlu Örnektepe Mahallesi Pazaraltı sokak 188 numaralı dairede oturan Selahattin D., komşularından Cengiz S.'nin eşine tacizde bulunduğu gerekçesiyle Okmeydanı Mahmut Şevketpaşa Mahallesi Örnek sokak 7/7 numaralı daireye taşındı. Daireyi müteahhit Yüksel A.'dan kiralayan ve A. ile aynı apartmanda oturmaya başlayan D., bu kez de ev sahibi Yüksel A.'nın eşine tacizde bulunduğunu öne sürdü.

Kuaförlük yapan Selahaddin D., dün akşam saatlerinde dükkanı kapattıktan sonra eski komşusunun yanına giderek Cengiz S.'ye ruhsatsız tabancasıyla kurşun yağdırdı. S.'yi öldüren D.'nin, daha sonra S.'nin cinsel organının bıçakla kestiği ileri sürüldü. Cinayetten kısa bir süre sonra yeni taşındığı binaya gelen Selahattin D., bu kez de ev sahibi Yüksel A.'ya kurşun yağdırdı. Yüzüne ve ağzına aldığı kurşunlarla ağır yaralanan A. hastaneye kaldırılırken, Selahaddin D. bir süre sonra polis tarafından yakalandı.

Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirilen Selahattin D., sorgusunun ve işlemlerinin tamamlanmasının ardından Beyoğlu Adliyesi'ne gönderildi. Sehalattin D., Asayiş Şube Müdürlüğü çıkaşında basın mensuplarının sorularına "Namus meselesi" diye cevap verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious