Kıskançlık krizi dehşeti: 2 ölü

  • Giriş : 04.09.2006 / 00:00:00

Avcılar'da bir kişi, ayrıldığı bayan arkadaşının işlettiği cep telefonu dükkanını bastı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Olayda cep telefonu dükkanı işleten kadın ile saldırgan hayatını kaybederken, ağır yaralı iki şahıs kaldırıldıkları hastanede tedavi altına alındı.
Alınan bilgiye göre, olay Avcılar Merkez Mahallesi Reşitpaşa Caddesi 78 numarada bulunan dükkanda saat 16.30 sıralarında meydana geldi. İddialara aya göre, Mehmet Vahit Seyrekbasan (61) isimli şahıs, ayrıldığı kadın arkadaşı Seher Kaleli(50) ile konuşmak için işlettiği cep telefonu dükkanına gitti. Kaleli'yi burada Sait Kastrat isimli şahısla birlikte gören Seyrekbasan, kıskançlık krizine girdi. Bir anda silahını çeken Seyrekbasan, Kaleli'inin üzerine doğru ateş etmeye başladı. Kendisine müdahale etmeye çalışan Kastrat'ı da vuran Seyrekbasan, tam dükkandan çıkarken kendisini durdurmaya çalışan Osman Sarıoğlu isimli şahsı da yaraladı.

Geride yerde yaralı 3 kişi bırakan Seyrekbasan, çevredekilerin şaşkın bakışları arasında bölgeden uzaklaşmaya çalıştı. Bir süre yürüyen Seyrekbasan, daha sonra silahın şarjörünü değiştirerek başına ateş etti. Olay yerinin yakınında bulunan Özel Medicana Hastanesi'ne kaldırılan şahıslardan Seher Kaleli ve saldırgan Mehmet Vahit Seyrekbasan hayatını kaybederken, durumları ağır olan Osman Saıoğlu ile Sait Kastrat'ın tedavilerinin sürdüğü belirtildi.

Görgü tanıkları, Seher Kaleli ile M. Vahit Seyrekbasan arasında anlaşmazlık olduğunu, Seyrekbasan'ın sık sık dükkana gelerek Kaleli ile kavga ettiğini söyledi.

Polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious