Kıskançlık ölüm getirdi!

Kıskançlık ölüm getirdi!.7697
  • Giriş : 09.02.2009 / 15:36:00

Kısa süre birlikte olduğu kadının eski sevgilisine dönmesini hazmaedemedi, kadının evini pompalı tüfekle bastı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olay dün gece saat 22:40 sıralarında meydana geldi. Sevgilisi M.P'nin (Melehat Pala), V.A (Veli Atbiner) isimli erkek arkadaşı ile izleyen İ.G (İsa Gezici) Topçu Asım Mahallesi Sakarya caddesi Öğretmenim apartmanına pompalı tüfekle baskın düzenledi. Peşpeşe sıktığı mermilerle mahalleliyi ayağa kaldıran İ.G daha sonra motosiklet ile kaçtı.

Ev sahibi Ferruh Aydın tarafından bilgilendirilen polis ve 112 Acil Servis ekipleri olay yerine geldi. M.P'nin olay yerinde hayatını kaybettiğini belirleyen sağlık ekipleri, vücudunun çeşitli bölgelerine isabet eden saçmalarla ağır yaralanan 59 yaşındaki V.A.'yı Merkez Efendi Devlet Hastanesine kaldırdı. Süratle ameliyata alınan V.A'nın hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi.

Olayın meydana geldiği dairenin sahibi Ferruh Aydın eşi Şadan Aydın'ın ifadelerine başvuran polis, pompalı tüfekten çıkan kurşunlarla kullanılmaz duruma gelen evde geniş çaplı inceleme başlattı. M.P'nin cenazesi önce ceset torbasına, sonra da tabuta konuldu. Cenazenin evden çıkması için mahallenin gençleri yardım etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*