Kıvanç Tatlıtuğ Arap klibinde oynadı

Kıvanç Tatlıtuğ Arap klibinde oynadı.8392
  • Giriş : 21.08.2008 / 21:27:00

Arap dünyasının Brad Pitt’i Kıvanç Tatlıtuğ, yakın doğuyu fethetmeye devam ediyor… Tatlıtuğ, Lübnanlı ünlü şarkıcı Rula Said’in klibinde rol aldı…

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Klibin yönetmeni Haddad, “Ben dizinin (Gümüş) yayınlandığı MBC kanalı için de çalışıyorum. Dizinin etkisini bildiğim için sanatçımıza önerdim. O da gerek internet sitesinden, gerekse diziden Kıvanç Tatlıtuğ'u izledi. Onu bütün Arap dünyasının sevdiğini biliyoruz. Bu nedenle klipte oynatmaya karar verdik. Kendisiyle bunun üzerine bağlantıya geçtik. Şartlarını kabul ettik. Beyrut'a geldi ve iki gün içinde klibin bütün çekimlerini bitirdik."

Tatlıtuğ ile çalışmalarından çok memnun olduklarını ifade eden Haddad, klibin yayınlanmaya başladığı günden beri büyük ilgi gördüğünü belirtti.

Kendileri için çok önemli bir deneyim olduğunu söyleyen Haddad, "Tatlıtuğ'u, Rula Said'i yeni çalışmasında ön plana çıkarabileceği için tercih ettik. Bütün Arap dünyası, bu haberler yayınlandıktan sonra, Said'in klibinde onu görmek için bekliyordu. Gelmeden önce o da bizi tanımıyordu. Lübnan'ı ona tanıtmak için de çaba harcadık. Kısa sürede çok yer gördü. Onun da sanırım Lübnan'la ilgili olumlu düşünceleri olmuştur" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*