Kıymayın bebeklere!

  • Giriş : 12.11.2006 / 00:00:00

Her gün yeni bir çocuk işkencesi haberi geliyor

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Şiddet büyüyor, insanlık ise küçülüyor. Çorum'daki üvey babadan sonra İzmir'de de üvey abla kocası ile birlikte 6 yaşındaki kardeşine işkence etti.

Annesi terk etti

'Küçük dehşetlere', her geçen gün bir yenisi ekleniyor. İzmir ve Çorum'da minicik bedenlerin başına gelen korkunç olaylardan sonra bir işkence olayı da yine İzmir'de yaşandı. Henüz 6 yaşında olan H.O.'yu annesi doğumundan bir süre sonra terk etti. Babası da küçük kızı bakması için, bir kadına verdi. Ancak 2004 yılında hayatını kaybeden baba, ölmeden önce küçük kızın üzerine 10 bin YTL'lik hesap açtırdı ve 16 dönümlük arsayı da üvey ablası ile H.O.'nun üzerine geçirdi.

Okulda anlattı

Bu dramdan sonra H.O. üvey ablası Zehra ve eniştesi Rahim Yasuz ile yaşamaya başladı. Dehşet, ilkokul bire giden H.O.'nun anlattıkları ile ortaya çıktı. Öğretmenlerine eniştesinden dayak yediğini söyleyen küçük kız, ablasının da üzerine sıcak su döktüğünü, sıcak kaşık bastırdığını açıkladı. Şikayet üzerine jandarma, abla ve enişteyi gözaltına aldı. H.O.'nun vücudunun her yerinde morluklar olduğu hatta kasıklarında yanık izleri bulunduğu belirlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious