Kızgın aşık!

  • Giriş : 08.10.2006 / 00:00:00

Bodrum'da sevgilisi 23 yaşındaki Yağmur Atacan'la birlikte kaldıkları otelde fotoğrafları çekilen oyuncu 32 yaşındaki Pınar Altuğ sert tepki gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


TRT'de bir programın sunuculuğunu üstlenen oyuncu Yağmur Atacan, Bodrum'daki çekimler için ilçeye gelirken, Pınar Altuğ da onu yalnız bırakmadı. Altuğ ile Atacan, dün Bodrum'un Turgutreis Beldesi'ndeki beş yıldızlı La Blance Otel'e geldi. İki oyuncu lobiye girerken, otelin fotoğrafçısı ve ikiliyi tanıyan birkaç hayranı fotoğraf çekmek istedi. Altuğ otelin fotoğrafçısına “Bir kare fotoğrafımı çekerseniz, oteli terk ederiz. Otelde kimse fotoğrafımızı çekmeyecek'' diye uyardı.

Altuğ, bir kare fotoğraf çeken genç bir hayranını da azarlayarak yanına çağırdı, fotoğrafının dijital makinadan silinmesini sağladı. Altuğ ile Atacan daha sonra odalarına çekilerek yaklaşık 4 saat çıkmadı. Akşam saatlerinde otelin havuz başına inen Altuğ ve Atacan'ın gözlerden uzak, sakin yerlerde olmayı tercih ettikleri ve uzun süre konuşmadan tavla oynayarak vakit geçirdikleri, gergin oldukları görüldü. Yağmur Atacan'ın tavla oynarken oldukça uzun olan şortunu belinin altına kadar indirmesi dikkat çekti.

Altuğ'un gerginliğinin bütün gün devam ettiği gözlendi. Yağmur Atacan'ın, iki günlük çekim için Bodrum'a geldiği, Altuğ'un da kendisiyle gelmek için ısrar etmesi nedeniyle tartıştıkları, gerginliğe bu tartışmanın yol açtığı iddia edildi.

Daha sonra ‘Windsind’ adlı polyester yata binen Altuğ ve Atacan, Ege'nin mavi koylarına doğru yol aldı. Sevgililerin havuz başında ve teknede zaman zaman tartıştıkları gözlerden kaçmadı. TRT ekibi ile birlikte denize açılan Altuğ ile Atacan'ın teknede sık sık birbirlerine sarıldıkları ve öpüştükleri de dikkat çekti. Sevgililerin bulunduğu teknenin çekim için Çatal Ada ve Yassı Ada'ya gittiği anlaşıldı. Altuğ ve Atacan'ın pazar akşamı Altuğ’un çekimleri için İstanbul'a dönecekleri belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious