Kızı başını ezerek öldürdüler

Kızı başını ezerek öldürdüler.12300
  • Giriş : 31.10.2008 / 16:05:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 18:19:13

Sivas'ın Zara ilçesinde 12 yaşındaki ilköğretim okulu 7. sınıf öğrencisi bir kız, çıplak bir şekilde başı taşla ezilerek öldürülmüş halde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Gazi İlköğretim Okulu 7. sınıf öğrencisi 12 yaşındaki N.Ş., dün okuldan sonra etüt çalışması için kursa kaldı. Kurstan sonra yalnız başına ilçeye 2 kilometre uzaklıkta bulunan Yenicami Mahallesi Kaledibi mevkiindeki evine gitmek üzere ayrılan N.Ş.'den bir daha haber alınamadı. Eve dönmemesi üzerine şüphelenen anne Neziha Ş., durumu polise bildirdi. Dün gece ilçe merkezinde yapılan tüm aramalara rağmen N.Ç.'nin izine rastlanmadı.

Sabah saatlerinde arama çalışmalarını tekrar başlatan ekipler, Ağılkapısı mevkisinde kızın çıplak cesedini buldu. Olay yerine gelen cumhuriyet savcısı ve polis ekipleri, güvenlik şeridi çekerek inceleme yaptı. Cesedin bulunduğu yere yaklaşık 65 metre uzaklıkta kanlı taş parçaları bulunurken, N.Ş.'nin kafasına taşla vurularak öldürüldüğü kaydedildi. N.Ş.'nin cesedi, yapılan incelemenin ardından otopsi için Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi morguna gönderildi. Tecavüz olayının olup olmadığı, otopsiden sonra belli olacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*