Kızıl'dan Ulusoy'a tepki

  • Giriş : 13.10.2006 / 00:00:00

Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl, Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'un kendisiyle ilgili açıklamasına tepki gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

KIZIL'DAN, ULUSOY'A TEPKİ!..
Kızıl, yaptığı açıklamada, bugün bir gazetede, Ulusoy'un geçtiğimiz günlerde kendisinin yaptığı bir röportajla ilgili görüşlerini soran gazeteciye yaptığı, ''kendisini ihanetle itham eden'' açıklamasının yer aldığını bildirdi.

Ulusoy'un, ''Levent ile uzun yıllar çalıştım. Onun hayatı hep ihanet içinde geçmiştir. Bu ilk değil'' şeklindeki açıklamasına tepki gösteren Kızıl, şöyle konuştu:

''Sayın Haluk Ulusoy'un beni kendisine ihanetle itham ettiği haberle ilgili kamuoyuna kısa bir bilgi vermek istiyorum. Sayın Haluk Ulusoy'un ve benim ihanetten anladığım tahmin ederim farklı olmalı. Benim anladığım kadarıyla, sözlük anlamıyla ihanet, zamanında sağda solda, ofis ofis gezip kendisi için her türlü hakaret dolu sözleri sarf edip, hakkında en ağır suçlamalarda bulunanlarla bugün kol kola gezmektir. Bununla ilgili isterse örnekleri daha sonra da isimlendirebilirim.

Tahminim Sayın Haluk Ulusoy'un ihanetten anladığı, bizim zamanında tecrübelerimizle edindiğimiz gerçekleri, başta sayın Başkan Haluk Ulusoy ve Türk futbolunun iyiliği için kamuoyuyla paylaşmakla, ihanet içinde olmaya devam edeceğimi kamuoyuna duyururum.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious