Kızım NTV'de emin ellerde

Kızım NTV'de emin ellerde.15438
  • Giriş : 16.05.2008 / 11:47:00

Şansal Büyüka, kendisi gibi televizyoncu olan kızı Sine Büyüka'nın kamera önüne geçmesi ve sporda devam etmesine önce sıcak bakmamış. Ancak emin ellerde olduğunu görünce içi rahat etmiş.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

NTV Spor'da spikerlik yapan ve Şansal Büyüka'nın kızı olan Sine Büyüka, babasıyla birlikte Cengiz Semercioğlu'nun SKYTURK'teki Full Ekran programına konuk oldu.

Sine Büyüka, daha önce Kültür-Sanat programlarında çalıştığını ve aklında hiç spor bölümüne geçmek olmadığını anlatarak "NTV Spor kurulduğunda yöneticilerin akıllarına ben gelmişim. Sordular bana ve ben uzun süre düşündüm. Sonra babama sordum, O başta pek sıcak bakmadı, bu camia içerisinde almamı istemedi" diye konuştu.

Şansal Büyüka, bu tavrının nedenini ise şöyle anlattı:

"Kültür-sanatı çok iyi biliyor, çok birikimli. Ama Sine o açığı hızla kapatıyor. Alt yapı açısından biraz kuşkularım olmuştu ama görüyorum ki boşuna kuşkulanmışım. Hızla kendisini geliştiriyor. Kızım olduğu için söylemiyorum, dikkat ediyorum. Çok acımasız eleştiriyorum. Bir eksiği olduğunda söylüyorum ama bugüne kadar açıkçası çok müdahil olmadım. Çünkü başlangıç olarak iyi gittiğini düşünüyorum ama iyinin sonu yok. Daha çok çalışması lazım. Ama o dost ellerde. İyi insanların yanında da yetişiyor."

LİG TV Genel Müdürü olan Şansal Büyüka, Semercioğlu'nun "İleride LİG TV'ye transfer edecek misiniz kızınızı?" sorusuna da "Hayır, ben baba-kız bir yerde olmayı istemem açıkçası" cevabını verdi.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious