Kızın katili erkek arkadaşı çıktı

  • Giriş : 28.07.2007 / 15:41:00

15 yaşında bıçaklanarak öldürülen kızın katili arkadaşı çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İzmir'in Çiğli ilçesinde babasının mobilya mağazasında bıçaklanarak öldürülen 15 yaşındaki Duygu Filizöz'ün katil zanlısı, kebapçı erkek arkadaşı çıktı.

Dün öğle saatlerinde Çiğli ilçesinde Duygu Filizöz'ün babasına ait mobilya mağazasında meydana gelen vahşi cinayetin sır perdesi 1 gün gibi kısa sürede aydınlandı. Babasına ait mobilya mağazasında yalnız kaldığı sırada bıçaklanarak öldürülen 15 yaşındaki Duygu Filizöz'ün katil zanlısının, bir süredir telefonda mesajlaştığı erkek arkadaşı V.M. (18) olduğu belirlendi. İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro ekiplerinin başarılı çalışması sonucu, cinayet zanlısı V.M. kısa sürede yakalanarak adliyeye sevk edildi.

Cinayet Büro ekipleri, cinayet aleti olduğu öne sürülen kanlı bıçağı olayın meydana geldiği mağazanın 100 metre ilerisinde buldu. Ekipler, yaptıkları araştırmada bıçağın olayın meydana geldiği mağazanın yakınlarında bulunan pide kebap salonuna ait olduğunu ve burada 2 hafta önce işe başlayan V.M. isimli şahsın olayın olduğu gün işe gelmediğini belirledi. Ele geçirilen deliller ve elde edilen bilgiler doğrultusunda polis ekipleri V.M. isimli şahsı yakalayarak gözaltına aldı.

V.M. poliste verdiği ifadesinde cinayeti kıskançlık nedeniyle işlediğini itiraf etti. Cinayet zanlısı V.M., polisteki ifadesinde, bıçaklayarak öldürdüğü Duygu Filizöz ile 2 haftadır arkadaşlık yaptığını ve telefonda mesajlaştığını söyledi. V.M., cinayeti Duygu Filizöz'ün başka bir erkek arkadaşı ile olan ilişkisini kıskandığı için işlediği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious