Kızına 24 yıl tecavüz eden sapık babaya aşk mektupları

Kızına 24 yıl tecavüz eden sapık babaya aşk mektupları.9938
  • Giriş : 05.06.2008 / 04:24:00
  • Güncelleme : 04.06.2008 / 23:35:39

Avusturya'da kızını 24 yıl bodruma kapatıp tecavüz eden Josef Fritzl'a 200 aşk mektubu yazıldığı açıklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

MEKTUPLARDAN KORKUNÇ YAZILAR

Cani babanın özünde iyi bir insan olduğu sıkça tekrar edilen 'Yalnız kalpler' rumuzlu mektupta, babanın kızını sadece 24 yıl boyunca uyuşturucu ve alkolden korumak istediği için bunları yaptığı yazılmış.

Ayrıca 73 yaşındaki cani babaya Sankt Poelsen hapishanesine dağlarca hakaret ve nefret mektubu yağdığı iddia edildi. Fritzl'ın Cuma günü davaya çıkıcağı açıklandı.

Josef Fritzl'in, kızı Elisabeth'i 11 yaşındayken bodruma kilitlediği, kızından 7 çocuk sahibi olduğu, bunlardan birinin doğduktan sonra öldüğü ortaya çıkmıştı.

Fritzl'in kızıyla, kızından olan çocuklarının esareti, 19 yaşındaki hiç gün ışığı görmemiş çocuğu Kerstin'in hastalanması üzerine anlaşılmıştı.

KARISINI ARAYIP KIZININ SESİNİ TAKLİT ETTİ

Geçen yıl sapık babanın, karısı Rosemarie'yi Elisabeth gibi arayarak “Eve dönmek istiyorum. Ama henüz değil” dediği belirlendi. 73 yaşındaki baba, 11 yaşından beri tecavüz ettiği kızını bodruma kilitledikten sonra, karısına Elisabeth'in bir tarikata katıldığını söylemişti.

'ÇİZİM YAPIYORUM YANIMA GELME!'

Öte yandan kayınbiraderi polise verdiği ifadede, Josef Flitzl'in çoğu zaman, “makine planları çiziyorum” diye sığınağa indiği, karısının yanına gelmesini yasakladığını ve sabaha kadar sığınakta kaldığını söyledi.

İddialara göre, elektronik mühendisi olan Flitzl, sığınaktaki kapıyı uzun süre açık kalması halinde kendiliğinden kapanacak şekilde tasarladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious