Kızını canı sıkıldığı için öldürmüş!

Kızını canı sıkıldığı için öldürmüş! .8538
  • Giriş : 26.09.2007 / 09:47:00

15 yaşındaki kızını öldüren baba, Emniyet'te "Canım sıkıldığı için öldürdüm. Pişman değilim" dedi!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İzmir'de sürekli evden kaçtığını ileri sürdüğü 15 yaşındaki kızı Ayşe S.'yi boğarak öldüren inşaat işçisi Yusuf S., Emniyet çıkışında, "Canım sıkıldığı için öldürdüm. Pişman değilim" dedi. Yusuf S., eşinden boşandıktan sonra iki kızıyla birlikte yaşıyordu.

Ayşe S.'nin pazar günü öldürülmesinin ardından gözaltına alınan baba Yusuf S., polisteki ifadesinde şunları anlattı: "Şiddetli geçimsizlik yaşadığım eşimden 12 yıl önce ayrıldım, 5 yıl önce boşandım. Kızlarımla mutlu bir hayat yaşıyorduk. Ancak, son zamanlarda küçük kızımın hareketleri değişmeye başladı. Giyimi değişti. Açılıp saçılmaya başladı. Her uyarmamda kavga ediyorduk."

'Çok alkol aldım'

Yusuf S., ifadesinde sözlerini şöyle sürdürdü: "İlerleyen günlerde evi terk etmeye başladı. Her seferinde bulup getiriyorduk. En son 10 gün önce evden kaçtı. Makedonyalı bir kadının evinde buldum. Eve getirdim. Ancak yine kaçacağından bahsediyordu. Kötü yola düşeceğini kuruyordum kafamda. Çok alkol aldım. Yine kaçmaya çalıştığını fark edince yakaladım, ellerimle boğup öldürdüm. Öldürdükten sonra cesedini çuvala koyup dereye atacaktım."

Genç kızın cesedini ablasının bulduğu belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious