Kızının bekaretini paraya çevirecek

Kızının bekaretini paraya çevirecek.4552
  • Giriş : 28.11.2008 / 18:05:00

İstanbul'da bir kız öğrencinin disiplinsizlik sebebiyle özel yurttan çıkarılması, medyada 'bekâret testi' diye çıktı. Ama kızın babasının derdi başkaymış...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hürriyet Gazetesi'nin internet sitesinde yayınlanan yeni bir habere göre, kızına bekaret testini kendisi yaptırdığı halde yurt yönetimini suçlayan baba, bu olayı paraya çevirmek ve kızını televizyona çıkarmak için TV kanallarıyla görüşüyor.

İşte Hürriyet internet sitesinin haberi:

"TELEVİZYONA ÇIKIP KONUŞACAĞIM"

Üniversiteli C.G.'nin, Aydın'ın bir ilçesinde oturan, bir süre galericilik yapıp sonrasında işsiz kalan babası 48 yaşındaki Y.G. ile fırın işçisi annesi 38 yaşındaki G.G. de, evlerinde soruları yanıtladı. Olayın duyulması üzerinden birçok televizyon kanalının kendisini arayıp canlı yayına çıkma teklifi yaptığını biriyle anlaştığını öne süren Y.G.,şunları söyledi:

"Benim kızımın ve eşimin yok yere psikolojisi bozuldu. Kızım yurttan atıldı. Günde 20 televizyon kanalı bizi arayıp canlı yayına çıkarmak istiyor. Biz bu olayın bedelini ödediysek, rayting peşinde koşan medya da ödemeli. Ve ödeyecekler de. Aksi takdirde kimseye görüntü vermeyeceğim. Ayrıca bu kanallara kızımı götürüp çıkartmam. Ben kendim çıkıp olayı anlatırım. Günde 5 milletvekili ile iki bakan arıyor ama 'ne yiyor ne içiyorsunuz' diye soran yok."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*