Kızının önünde eşini öldürdü

Kızının önünde eşini öldürdü.10947
  • Giriş : 16.11.2008 / 09:46:00

Kendisini aldattığından şüphelendiği 7 aylık hamile eşini bıçaklayarak öldürdü...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Antalya'da balıkçılık yapan bir kişi, kendisini aldattığını ileri sürdüğü yedi aylık hamile eşini beş yerinden bıçaklayarak öldürdü. 22 yaşındaki genç kadının yedi aylık erkek bebeği ise son anda kurtarıldı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Antalya'da balıkçılık yapan, yaz aylarında da otellerde garsonluk yapan Suat D. (28), kendisini aldattığını iddia ettiği yedi aylık hamile eşi Fatma D. (22) ile Muratpaşa Mahallesi 564 sokaktaki evlerinde tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Suat D, beş yaşındaki kızları Kardelen'in yanında eşi Fatma D'yi beş yerinden bıçakladı.

Suat D, evden ayrılırken, çevredekilere yüksek sesle eşini yaralı halde evde bıraktığını söyledi. Komşuları tarafından evde ağır yaralı bulunan Fatma D, ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Karnına iki, göğsüne iki, bacağına da bir bıçak isabet eden ve ağır yaralanan Fatma D'nin yedi aylık erkek bebeği doktorlar tarafından alınarak kurtarıldı. Anne Fatma D. ise doktorların müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi. Kurtarılan bebeğinin kuvöze konularak yaşatılmaya çalışıldığı bildirildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, eşini öldüren Suat D'yi, evinin bulunduğu mahallede yakaladı. Pişman olduğunu söylediği öğrenilen Suat D'nin emniyete götürülürken ağladığı görüldü.

Edinilen bilgiye göre, karı-kocanın daha önce de bir kaç kez ''aldatma'' tartışması yüzünden kavga ettikleri ve çiftin geçen ay yaşanan kavga nedeniyle karakolda ifade verdikleri ortaya çıktı. Suat D. ile Fatma D'nin daha sonra barıştıkları da belirlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*