Kızların 'neden yan baktın' kavgası

Kızların 'neden yan baktın' kavgası.8865
  • Giriş : 21.08.2008 / 13:18:00
  • Güncelleme : 21.08.2008 / 12:56:35

Kızların "neden yan baktın" kavgasında kan aktı.. Sokak ortasında bıçakladılar!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Eskişehir'de, bilek güreşçi olan 13 yaşındaki Merve Kocabaş, antrenman için Atatürk Stadyumu'na giderken, kendisine "Niye yan bakıyorsun?" diyen 3 kızın saldırısına uğradı. Saldırgan kızlar, Merve'yi sol kolundan, göğsünden ve elinden bıçaklayıp kaçtı.

Olay, bugün saat 16.30 sıralarında, Porsuk Bulvarı Sağlık Müdürlüğü önünde meydana geldi. Kendisi gibi bilek güreşçi olan 14 yaşındaki arkadaşı Sinem Devrim ile birlikte antrenman için Atatürk Stadyumu'na giden Merve Kocabaş'a, karşısından gelen 16- 18 yaşlarındaki 3 kız, "Niye yan bakıyorsun?" dedi. 2 grup arasında bu nedenle çıkan tartışma büyüdü. Kimliği belirlenemeyen 3 kız, Merve Kocabaş ve arkadaşı Sinem Devrim'e saldırdı.

Saldırganlar, Suzan Gürcanlı İlköğretim Okulu öğrencisi Merve Kocabaş'ı sol kolundan, sol omuzundan ve elinden bıçakla yaralayıp kaçtı. Merve Kocabaş, çağrılan ambulansla Yunus Emre Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Hastanede tedavi altına alınan Merve Kocabaş polise verdiği ifadesinde, "Arkadaşımla birlikte antrenmana gidiyorduk. Yolda karşılaştığımız 3 kız bize `Niye yan bakıyorsunuz?' diyerek saldırdı. Tanımadığımız kızlardan kırmızı saçlı olanı beni bıçakla yaraladı" dedi.

Emniyet Müdürlüğü yetkilileri Merve Kocabaş'ı bıçakla yaralayıp kaçan 3 kızın yakalanması için çalışmaların sürdüğünü bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*