Klasnic'i Sağlam istemedi

Klasnic'i Sağlam istemedi.12313
  • Giriş : 22.06.2008 / 14:47:00

Menajerler Hırvat futbolcuyu Beşiktaş’a önerdi, Yıldırım Demirören, "Hocamızın istemediği bir oyuncuyu almayız" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

FORVET arayışlarını sürdüren Beşiktaş’ın kapısını menajerler aşındırırken, Hırvatistan’ın golcüsü Ivan Klasnic yeniden gündeme geldi. A Milli Takımımız’ın Hırvatistan ile oynadığı maç için Viyana’ya giden Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, burada menajerlerle bir görüşme yaptı. Hilton Oteli’ndeki görüşmelerde bonservisi elinde olan Klasnic, Demirören’e önerildi.

Dinamo Kiev ile görüşen Bobo’nun takımdan her an ayrılabilme ihtimaline karşılık alternatif arayışlarını sürdüren siyah beyazlı yöneticilerle görüşen menajer Anıl Çil, "Şu anda Avrupa’da birçok golcü boşta. Klasnic’in bonservisi elinde. Werder Bremen’den ayrılmak istiyor. Beşiktaş’a transferi gerçekleşirse, siyah beyazlılar mükemmel bir golcüye kavuşur" dedi.

Klasnic: Rüya görüyorum sandım

Demirören ise Çil’e teşekkür ederek, "Klasnic çok önemli bir oyuncu. Fakat takımımızı tamamen Ertuğrul Sağlam oluşturuyor. Sinan Engin’in de konuyla ilgili bilgileri var. Teknik direktörümüzün İspanya ve Almanya’da bazı golcülerle temasta olduğunu biliyorum. İstediği oyuncuyu tercih ettiğinde gerekli çalışmalara başlayacağız. Klasnic’e kapımız şu an için kapalı" diye konuştu.

Öte yandan milli maçta Hırvatistan’ın golünü kaydeden Ivan Klasnic, karşılaşmayla ilgili, "Topu kalemizde gördüğümde rüya görüyorum sandım. Maçta iyi oynayan taraf bizdik ama şans Türklerden yana idi. Yukarlarda birileri bizim yarı finale çıkmamızı istemedi" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious