Kleberson kaçtı

  • Giriş : 21.04.2007 / 00:00:00

Beşiktaş'ın sezon sonunda gözden çıkardığı Brezilyalı yıldız, parasını alamadığı gerekçesiyle eşyalarını toplayarak Türkiye'yi terk etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yönetim idmanda noter kanalıyla tutanak tutturdu..
Beşiktaş'ta şok gelişme... Devre arasında satılması gündeme gelen fakat takım bulunamayan Kleberson, siyah beyazlı takımla gemileri yaktı. Parasını alamadığı için önceki gün yapılan idmana çıkmayan Brezilyalı futbolcu, dünkü çalışmaya da gelmeyince, yönetim harekete geçti. Yapılan araştırma sonrası evini boşalttığı öğrenilen Kleberson'un ailesini de yanına alarak Türkiye'yi terk ettiği anlaşıldı. Haber Beşiktaş'a bomba gibi düştü. Yönetim olayı kulübün resmi sitesinden şöyle duyurdu: "Futbolcularımızdan Kleberson Pereira dün (perşembe) akşam izinsiz olarak ülkemizden ayrılmıştır. Durum, Kleberson'un antrenmana gelmemesi ile ortaya çıkmış olup, esasen uzun zamandır kişisel sorunları olan ve sorunlu davranışlarda bulunan bu futbolcu hakkında, kulübümüz noter kanalı ile tutanak düzenletmiş ve hukuki süreci başlatmıştı."

2. DEL BOSQUE VAKASI
45 gündür herhangi bir ödeme yapılmayan Kleberson'un kulüpten 200 bin dolar alacağı olduğu öğrenildi. Brezilyalı futbolcunun sözleşmesinde, "Maaşını 2 ay üst üste almazsa ve çekilen ihtarnameye rağmen para ödenmezse mukavele tek taraflı fesh edilir" maddesi yer alıyordu. Beşiktaş'a ihtar çekip sonuç alamayınca ülkeyi terk eden Brezilyalı haklı çıkarsa Beşiktaş ikinci bir Del Bosque krizi ile karşı karşıya gelecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious