Kleberson'un ceza şoku

Kleberson'un ceza şoku.7811
  • Giriş : 01.09.2007 / 11:22:00

FIFA'nın 3 milyon 180 bin euro para cezasına çarptırdığı Beşiktaş'ın eski oyuncusu aşırı stres yüzünden hastanelik oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Beşiktaş, Kleberson'u hastanelik etti. Siyah - beyazlı kulübün başarılı savunması sonucu FIFA tarafından 3 milyon 180 bin euro para cezasına çarptırılan ve ayrıca 4 ay sahalardan uzak kalacak olan Brezilyalı oyuncu soluğu hastanede aldı.

Brezilya'da uzun suredir Santos Kulübü ile antrenmanlara çıkan ve tesislerde konaklayan Kleberson, ailesinin bulunduğu Curritiba kentine geri dönerek hastanede kontrolden geçti. Doktorların aşırı stres teşhisi koyduğu Kleberson'a bir süre dinlenme tavsiyesinde bulundukları açıklandı.

Brezilya basını ise FIFA'nın aldığı karar sonucu büyük moral çöküntüsü yaşıyan Kleberson'un hastanelik olmasını doğal karşıladılar. Kleberson'un avukatlarının CAS'a müracaat yaptığına da dikkat çeken gazeteler, bu oyuncunun geçici lisans peşinde olduğunu ve yanlışlığın CAS'dan dönebileceğini savundular.

Sağlam, Kayseri'ye karşı

Şampiyonlar Ligi'ne kalmanın mutluluğunu yaşayan fakat gözünü lige çeviren Beşiktaş, Kayserispor maçının hazırlıklarını tamamlayarak kampa girdi. Siyah - beyazlıların son çalışmasına cezalı olan Nobre ile fizyoterapistler eşliğinde çalışan Murat Şahin katılmadı. Ertuğrul Sağlam'ın bugün İnönü'de oynayacakları Kayserispor karşılaşmasına, Zürih maçının kadrosunu sürmeyi planladığı öğrenildi. Ligdeki cezası dolan İbrahim Üzülmez'in yine sağ kanatta oynayacağı, fakat Sağlam'ın orta sahada Koray ve Cisse arasından kararsız kaldığı vurgulandı. Zürih maçında iki gol atan Delgado'nun ilerde yine Bobo ile birlikte oynaması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious