Klip savaşları başladı! İşte Türüt karşıtı son klip

  • Giriş : 20.09.2007 / 09:12:00

Hrant Dink’in katillerinin övüldüğü klipten sonra Youtube’da klip savaşları başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


İsmail Türüt tarafından seslendirilen ve Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink’i öldürmekle yargılananları öven klibe tepki olarak Dink’in cenazesinden görüntülerin yer aldığı “İsmail Türüt’ün Düdüğü Ötmez Karadeniz’de” başlıklı yeni bir klip, video paylaşım sitesi Youtube’da yayınlanmaya başladı.

İŞTE İSMAİL TÜRÜT KARŞITI SON KLİPAgos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink’in öldürmekle yargılanan kişileri öven ve Ozan Arif’in sözlerini yazdığı, İsmail Türüt’ün seslendirdiği “Plan Yapmayın Plan” şarkıyı öven klibin tartışmaları sürürken, Youtube’da yeni klipler ortaya çıkmaya başladı.

Paylaşım sitesine eklenen ve adı “İsmail Türüt’ün Düdüğü Ötmez Karadeniz’de” olan klipte, Dink’in cenazesinden ve öldürülüşünü protesto eden eylemlerden fotoğraf görüntülerine yer veriliyor. Klipte, “Yumruklar son kez sıkıldı. Şimdi İsmail Türüt gibileri böyle sözler yazıyorlar. Bıçak kemiğe dayandı, ok yaydan fırladı. Geçit vermeyeceğiz, Ogün’üne ve Yasinini ve diğerlerine sözleri de yer aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious