Koalisyon ortağı değiliz

  • Giriş : 27.11.2006 / 00:00:00

Doğru Yol Partisi (DYP) Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı Aykut Kuranel, "AK Parti oy için bizi koalisyon ortağı ilan etti" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Doğu bölgelerindeki teşkilat ziyaretlerini tamamlayan Kuranel, Büyükdere Belediyesi'nin ardından Edremit ilçe teşkilatında bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda hükümeti eleştiren Aykut Kuranel, AK Parti'nin oy kazanabilmek için DYP'yi kendine tek koalisyon ortağı ilan ettiğini öne sürdü.

DYP Edremit İlçe Başkanı Süleyman Kocabıyık ile birlikte işsizlik konusuna da değinen Kuranel, "Hafta içinde yapılacak büyük mitinge bütün DYP teşkilatları davetlidir. Hükümet ne yazık ki ülkeyi beceriksizlikler içinde yönetiyor. İkibuçuk milyon insan iş umudunu kestiği için işsizlik azalmış gibi görünmektedir. Aksine giderek artmaktadır. Polisimiz görevini yapamaz hale gelmiştir. Öğrencilerimiz, okullarına güvenle gidememektedir." diye konuştu.

Acarkent konusunda açıklama yapmaktan çekinen Kuranel, "Kendi gündem maddelerimiz var. Bu konu hakkında açıklama yapmak istemiyorum." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious