Koç Holding 80. yıldönümü Ankara'da kutladı

  • Giriş : 16.05.2006 / 00:00:00

Koç Holding, 80. kuruluş yıldönümünü Ankara'da kutladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç ile Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un ev sahipliğinde Ankara Sheraton Otel'de düzenlenen kuruluş yıldönümü gecesinde konuklara kokteyl ve gala yemeği verildi. Gala gecesinde Emel Sayın, Nilüfer, Erol Evgin ve Nükhet Duru sahne aldı.

Rahmi ve Mustafa Koç ile Koç Grubu CEO'su Bülent Özaydınlı'nın davetlileri kapıda karşıladığı geceye Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül ve eşi, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Adalet Bakanı Cemil Çiçek, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, MHP Genel Başkan Yardımcısı Şevket Bülent Yahnici, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Kemal Nehrozoğlu, Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, Rekabet Kurulu Başkanı Mustafa Parlak, Özelleştirme İdaresi Başkanı Metin Kilci, BDDK Başkanı Tevfik Bilgin, Metal İş Başkanı Mustafa Özbek, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, TİSK Başkanı Tuğrul Kutadgobilik, ekonomi bürokratları, milletvekilleri ve iş dünyasından davetliler katıldı.

Başbakan Erdoğan, gecenin ilerleyen saatlerinde geceye sürpriz bir şekilde katıldı. AK Parti MYK toplantısını yarıda keserek eşi Emine Erdoğan ile birlikte geceye gelen Başbakan Erdoğan, Koç'larla birlikte gala yemeği yedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious