''Kocacığım yorganın altından yazıyorum''

''Kocacığım yorganın altından yazıyorum''.12432
  • Giriş : 07.11.2007 / 20:00:00
  • Güncelleme : 07.11.2007 / 19:53:59

Sakarya ve çevre illerde pazarlamacılık yapan evli ve 2 çocuk babası Muammer özcan, pazartesi akşamı iş dönüşü Adapazarı Yenigün Mahallesi’ndeki evine geldiğinde, eşi Havva Özcan'ın elinde yeni cep telefonunu gördü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Merak edip telefonu inceleyen Muammer Özcan, ‘Kocacığım canım, yorganın altından mesajı yazıyorum’ mesajını görünce önce şaşırdı. Bu mesajın teyzesinin oğlu 50 yaşındaki Fikret A.'ya geçildiğini belirleyen Muammer Özcan, eşi Havva ile gece boyu tartıştı.

Sabah olunca eşi Havva'yı da yanına alıp sık sık balık tuttuğu Hacıköy yakınlarında Sakarya Nehri kıyısına götüren Muammer Özcan, orada yine cep telefonundaki mesajı sordu. Muammer Özcan'ın sıkıştırması üzerine Havva Özcan da Fikret A. ile 2 yıldır ilişkisinin olduğunu, cep telefonunu da kendisine onun aldığını itiraf etti.

Eşinin, kendisini teyzesinin oğluyla 2 yıldır aldattığını öğrenince çılgına dönen Muammer Özcan, eşini çırılçıplak soydu ve iç çamaşırıyla boğarak öldürdü. Öfkesini alamayan Özcan, cinayete neden olan mesajın geçildiği cep telefonunu da eşinin cinsel organına soktu.

Cinayettten sonra Adapazarı'na gelen Muammer Özcan, eşinin ilişkisi olduğunu öğrendiği Fikret A.'nın evini benzin döküp ateşe verdi. Ev yanarken kaçmaya çalışan Muammer Özcan polis tarafından yakalandı.

Getirildiği karakolda eşini Sakarya Nehri kıyısında öldürdüğünü ve evi kundakladığını itiraf eden Muammer Özcan'ın verdiği bu bilgiler üzerine olay yerine giden güvenlikg üçleri, biri 17 diğeri de 14 yaşlarında iki kız annesi olan Havva özcan'ın çırılçıplak cesedini buldu. Havva Özcan'ın cesedi Adli Tıp'a gönderildi.

Sorgusunda eşi Havva'nın bir üsredir başkasıyla ilişkisi olduğundan şüphelendiğini belirten Muammer Özcan, “Yeni telefonu görünce kimin aldığını sordum, söylemedi. Sabah konuşmak için nehir kıyısına getirdim, burada sıkıştırınca itiraf etti. Sonra da ‘İki yıldır ilişkim var’ deyince kendimi kaybettim ve elimi kana buladım'' dedi.

Sorgusundan sonra adliyeye sevkedilen Muammer Özcan, gazetecilerin kendisine yönelettiği soruları yanıtsız bıraktı.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious