Kocaelispor İliç'in peşinde

Kocaelispor İliç'in peşinde.17093
  • Giriş : 17.05.2008 / 14:10:00

Süper Lig'in yeni ekibi Kocaelispor transferle ilgili çalışmalarını sürdürürken, asıl harekat için Teknik direktör Engin İpekoğlu'nun vereceği rapor bekleniyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İpekoğlu'nun iç ve dış transferle ilgili raporunu önümüzdeki çarşamba günü vermesi bekleniyor. Geçtiğimiz sezon Avusurya'nın Salzburg takımında top koşturan eski Galatasaraylı Sasa İliç'in de Kocaelispor'a gelmek istediği öğrenildi.

Bank Asya Ligi'nde para sıkıntısı çekmesine rağmen şampiyonluğa ulaşmayı başaran Kocaelispor, yeni gelir kaynaklarına güvenerek ligde kalıcı bir takım oluşturmayı hedefliyor. Yönetim, transfer atağına geçmek için Teknik Direktör Engin İpekoğlu'nun önümüzdeki çarşamba günü tamamlayacağı belirtilen raporunu bekliyor. Oyuncuların tamamına yakınının ise kalmak istediği biliniyor. Ancak İpekoğlu'nun mevcut kadronun en az yarısının yenilenmesini, takımın yabancı oyuncularla da takviye edilmesini istediği belirtiliyor.

Kocaelispor'un dış transfer listesine aldığı isimler arasında şimdi de Sasa İliç'in adı geçmeye başladı. Bir dönem Galatasaray'da da top koşturan, geçtiğimiz sezon Avusturya'nın Salzburg takımında forma giyen Sasa İliç'in İstanbul'a da yakın olması nedeniyle Kocaelispor'a gelmek istediği öğrenildi.

Kocaelispor bir yandan kadrosunu güçlendirmeye çalışırken, birçok takım da Körfez ekibinin mevcut kadrosundaki futbolculara talip oldu. Takımın golcü futbolcusu Taner başta olmak üzere birçok futbolcuyu Bank Asya ve Süper Lig'den bazı takımlar almak istiyor.

HURRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious