Kocaelispor'un logosu satışta

Kocaelispor'un logosu satışta.10390
  • Giriş : 30.12.2008 / 12:22:00

Kulüpten alacağı 300 bin YTL'yi tahsil edemediği için logo ve isim hakkına haciz koyduran Şafak Özler, "Sorunu çözmek için görüşmek istedik ancak sonuç çıkmadı" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sıkıntılı günler geçiren Kocaelispor'a bir şok haber daha geldi! Kulüpten alacağı 300 bin YTL'yi tahsil edemediği için logo ve isim hakkına haciz koyduran Şafak Özler, "Sorunu çözmek için görüşmek istedik ancak sonuç çıkmadı" dedi ve logo ve isim hakkını satışa çıkardığını açıkladı..

Türkcell Süper Lig'in gerek Futbol olarak gerek yönetimsel anlamda en sıkıntılı takımlarından biri olan Kocaelispor'da gidişat kötüye gidiyor.

Teknik direktör Yılmaz Vural'la yollarını ayıran, kulüp başkanı Serhan Gürkan'ın tutuklanıp daha sonra da serbest bırakılmasıyla büyük bir şok yaşayan Kocaelispor'da şimdi de borçlardan dolayı alacaklıların açtığı davalar kulübü sıkıntıya soktu.

Kocaelispor'dan alacağı 300 bin YTL'yi bir türlü tahsil edemediği gerekçesiyle kulübün logosuna ve isim hakkına haciz koyduran Şafak Özler adlı iş adamı, alacaklarını tahsil etmek için logo ve isim hakkını satışa çıkardığını açıkladı. Şafak Özler, tüm iyi niyetine ve alacağını sürekli ertelemesine karşın kulüp başkanı Serhan Gürkan'la dün yaptığı son konuşmadan da sonuç alamadığını ve bu kararı almak zorunda kaldığını açıkladı. Özler, "Sürdürdüğümüz alacak davasında Başkan Serhan Gürkan, yaptığımız son konuşmada borç için 'Yapacağımız hiçbir şey yok. Takımımız zor durumda ve bu borcu ödeyecek ekonomik gücümüz yok. Bu saatten sonra logonun ve isim hakkının kurtarılması çok zor' dedi. Biz de, firma olarak kulübün ana sponsoru Kocaeli Belediyesi'yle sorunu çözmek için görüşmek istedik ancak oradan da bir sonuç çıkmadı. Üzerimize düşen tüm görevi yaptık, ancak olmadı" diye konuştu.

Marmara Üniversitesi'ne kulübün isim değerinin tespiti için başvurduklarını belirten Özler, en kısa zamanda satışın gerçekleşeceğini vurgulayarak, alıcıları ihaleye beklediklerini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*